Gaminių tipai

Produkcijos pasiskirstymas pagal pramonės šakas:

 

 1.      Mašinų gamybos pramonė

Teikiame detales ir suvirintas konstrukcijas   skirtas celiuliozės, popieriaus, poligrafijos , ir medžio apdirbimo mašinoms. Detalės įvairaus sudėtingumo, tikslumo ir gabaritų (nuo kelių mm iki 3 metrų).Pagrindinės medžiagos: konstrukcinis plienas ir aliuminis. Partijų dydžiai: nuo 5-10  iki 100 vnt. Pagrindinės eksporto šalys: Vokietija, Švedija, Šveicarija ir Olandija.


 

 2.      Automobilių gamybos pramonė

Gaminame  detales,  suvirintas konstrukcijas  ir surinktus mazgus skirtus automobilių kėbulų surinkimo ir suvirinimo įrangai, o taip pat įrangą skirtą padangų gamybos įrengimams. Tai ypač sudėtingos detalės, reikalaujančios erdvinio apdirbimo pagal 3 D modelius, ir 0,01 - 0,02 mm tikslumo.  Erdvinius paviršius užgrūdiname 56 +-2 HRC savo įmonės terminiame bare. Pagrindinės medžiagos: konstrukcinis plienas,  aliuminis, plastmasė. Gaminiai dažnausiai yra vienetiniai bei nesikartojantys. Automobilių pramonė dėl milžiniškos konkurencijos stengiasi kuo labiau sutrumpinti naujo modelio serijinės gamybos paruošimo laiką, todėl pastaruoju metu užsakymo įvykdymui mums skiriama ne daugiau kaip 4 savaitės. Pagrindinės eksporto šalys: Vokietija ir Švedija.


 

 3.      Medicininė ir reabilitacijos technika

Gaminame sudėtingas, tikslias, didelio paviršiaus švarumo reikalaujančias  detales ortezams.  Pagrindinės medžiagos: nerūdijantis plienas, titanas  ir aliuminis. Partijų dydžiai: nuo 25  iki 100-500 vnt.  Pagrindinė eksporto šalis: Vokietija.


 

 4.      Energetika

Šios pramonės šakos klientams tiekiame plačią gamą komponentų: pradedant ypatingo tikslumo  detalėmis ultragarsiniams daviklaims, baigiant didelių gabaritų latakais skirtais nuotėkų apskaitai.  Detalių gamybai naudojame labai plačią medžiagų gamą: nuo konstrukcinio plieno, iki titano, bronzos ir fluoroplasto.  Partijų dydžiai: nuo 5-10  iki 100-500 vnt.  Pagrindiniai šios pramonės šakos klientai yra Šveicarijoje, Švedijoje bei Lietuvoje.


 

 5.      Kita

Pagal klientų pateiktą dokumentaciją gaminame daug įvairaus sudėtingumo detalių skirtų lazerių pramonei, kėlimo technikos įrenginiams, elektronikai  laboratorinės įrangos komponentus ir dar daug įvairių detalių, kurių gamybai reikalingi mūsų tikslūs ir našūs įrengimai.

Atgal