Apie įmonę

BCT yra inovatyvi įmonė gaminanti tikslius mechaninius komponentus. Mūsų detalės yra naudojamos automobilių, įvairios paskirties mašinų gamybos, medicininės reabilitacinės technikos ir energetikos pramonės šakose. 
 
Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į Vakarų Europą: Vokietiją, Švediją, Šveicariją, Norvegiją ir Olandiją. Pagrindiniai mūsų klientai yra pasaulyje gerai žinomos ir pripažintos įmonės. Ypatingą dėmesį teikiame ilgalaikiam bendradarbiavimui – turime klientų su kuriais dirbame nuo pat veiklos pradžios - jau daugiau nei 20 metų. 
 
Pagrindiniai įmonės  procesai -  frezavimas ir tekinimas šiuolaikinėmis programinio valdymo (CNC) staklėmis. Pilnai komplekto gamybai, įmonėje atliekamos papildomos apdirbimo universaliomis staklėmis, dujinio paruošų pjovimo, suvirinimo, detalių iš lakštinio plieno apdirbimo, dažymo ir surinkimo operacijos. Gamyba yra optimizuota vienetinių ir mažų partijų detalių apdirbimui iš plieno, aliuminio, titano ir plastiko. 
 
BCT dirba aukštos kvalifikacijos specialistai - pusė įmonės darbuotojų turi aukštąjį išsilavinimą. Įmonėje yra įkurtas mokymų centras su akredituota mokymų programa, užtikrinantis tolimesnį darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Todėl galime ne tik efektyviai apdirbti detales, bet ir pateikti siūlymus gaminių optimizavimui.
 
BCT veiklos planavimui, vykdymui ir kontrolei jau daugiau nei 10 metų naudojame švedišką gamybos valdymo sistemą „MONITOR“. Įdiegti ir nuolat tobulinami kokybės 9001, aplinkos  saugos ISO 14001, sveikatos vadybos BS OHSAS 18001 standartai. Tiek gamyboje, tiek administracijoje nuolat ieškome galimybių veiklos optimizavimui ir procesų tobulinimui, diegiame lieknos gamybos (LEAN) metodus ir principus. 
 
Viso to rezultatas - efektyvi ir auganti įmonė, užimanti tvirtą poziciją tarp Lietuvos inžinerinės pramonės lyderių..